KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554473
nr 1155 4473
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Solnedgång. Signerad PMP, 20x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:48:20
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson